7/24 İletişim +90-549-299-9934

BİSİKLET EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Bisiklet İnisiyatifi’nin bugüne kadar hiç bisiklet sürmemiş, denge sorunu yaşayan veya bisiklet sürüş kalitesini ilerletmek isteyenler için düzenlediği Bisiklet Eğitimlerine 7’den 70’e herkes katılabilir.

Tecrübeli Bisiklet Eğitmenleri ile Birebir Özel Dersler verilmektedir.

Deneyimli eğitmenler tarafından küçük egzersizlerle ilerliyor, önce bisiklet algısını geliştiriyor, denge sağlıyor, korkuyu yeniyor ve gerekli teknik bilgilerle kaliteli sürüşler gerçekleştiriliyor.

Yetişkinler için bisikletleri Bisiklet İnisiyatifi sağlıyor, 12 yaşın altında çocuklar için kendi bisikletleri olması gerekiyor.

İster haftaiçi, ister haftasonu – İstediğiniz gün ve saatlerde eğitimler organize edilebiliyor.

Rezervasyon için bisikletinisiyatifi.com adresinden önce bulunduğunuz İl ve İlçeyi seçmeniz ve Linkteki formu doldurmanız gerekmektedir. Bölgenizde görevli eğitmenler kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.